Biz Kimiz?

Kama Kesici Takımlar Sanayi ve Dış Ticaret, kuruluşundan bu yana faaliyetlerini başarıyla ve titizlikle sürdüren bir şirkettir. Gelişen teknolojiyle beraber talaşlı imalat sektöründe artan sert maden uç ve kesici takım ihtiyacına karşılık Kama Kesici Takımlar Türkiye mümessilliğini almış ve bu misyonla müşterilerine uzun yıllar hizmet vermeyi kendisine hedef haline getirmiştir.

Kendi tescilli markamız olan KC Cutting Tools ile geniş ürün portföyümüzde bulunan kesici takımlar, kesici uçlar, tornalama, frezeleme, delik delme, delik işleme ve takım tutucu işlemleriniz de size kolaylık sağlayacak Türkiye’nin en saygın ve kaliteli kesici takım tedarikçilerinden biri durumundayız.

Kesici takımlarda sadece kullanılan kesicinin kalitesi değil, satış sonrası hizmet ve temin kolaylığı gibi faktörler büyük önem arz etmektedir. Kama Kesici Takımlar olarak bu hususta müşteri problemlerini en başarılı biçimde çözmekteyiz. Firmamız ve ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak, bizleri daha yakından tanımak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Kama Kesici Takımlar olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın internet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini yaşadığımız toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir tedarikçi olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’de sağladığımız başarının yanı sıra, "KC Cutting Tools" markası ile çeşitli ülke pazarlarında da köklü geçmişimize yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir tedarikçiden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa standartlarından yüksek, lider bir tedarikçi olmaktır.

KC CUTTING TOOLS

KC CUTTING TOOLS (™) markasının tüm hakları Kama Kesici Takımlar Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. şirketine aittir.

Sosyal Medya
Haber Bülteni

Geliştirilen ürünlerimiz ve markamız ile ilgili yeniliklerden haberdar olmak için bültenimize abone olunuz.