HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kama Kesici Takımlar Sanayi ve Dış Ticaret, kuruluşundan bu yana faaliyetlerini başarıyla ve titizlikle sürdüren bir şirkettir. Gelişen teknolojiyle beraber talaşlı imalat sektöründe artan sert maden uç ve kesici takım ihtiyacına karşılık Kama Kesici Takımlar Türkiye mümessilliğini almış ve bu misyonla müşterilerine uzun yıllar hizmet vermeyi kendisine hedef haline getirmiştir. Kendi markamız olan KC Cutting Tools ile geniş ürün portföyümüzde bulunan kesici takımlar, kesici uçlar, tornalama, frezeleme, delik delme, delik işleme ve takım tutucu işlemleriniz de size kolaylık sağlayacak Türkiye’nin en saygın ve kaliteli kesici takım tedarikçilerinden biri durumundayız.

Kesici takımlarda sadece kullanılan kesicinin kalitesi değil, satış sonrası hizmet ve temin kolaylığı gibi faktörler büyük önem arz etmektedir. Kama Kesici Takımlar olarak bu hususta müşteri problemlerini en başarılı biçimde çözmekteyiz. Firmamız ve ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak, bizleri daha yakından tanımak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Kama Kesici Takımlar olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Daha Fazlası

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın internet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir tedarikçi olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin tedarikçisi olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir tedarikçiden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa standartlarından yüksek, lider bir tedarikçi olmaktır.

Banka Bilgilerimiz

Ziraat Bankası

Aydınlı Yolu Şube

TR77 0001 0024 2388 7734 7350 01

Halkbank

İmes İstanbul Şube

TR32 0001 2009 8550 0025 0000 13

Qnb Finansbank

Sanayi İmes Şube

TR29 0011 1000 0000 0061 7609 53

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

KC CUTTING TOOLS

Sert Metal Uçları & Freze

AKKO

Torna & Freze Takımları

ÖZKAYALI

CNC Bağlama Ekipmanları

ER-EL

Kalıp Bağlama Ekipmanları

SMOXH

Torna & Freze Takımları

TEKNİK

Torna & Freze Takımları

DANDREA

Takım Tutucular

INSIZE

Ölçü Aletleri